Zmiana organizacji ruchu w rejonie kościerskiego cmentarza

środa, 31 października 2018 r., 10:32
fot. nadesłane

Już w czwartek Dzień Wszystkich Świętych, a więc czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich. Z uwagi na wzmożony ruch w tym okresie w rejonie nekropolii, wprowadzono tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Nie warto więc jeździć na pamięć, ale zwracać szczególną uwagę na znaki drogowe.

W przypadku zmian ruchu w obrębie kościerskiej nekropolii, na ulicach Kaplicznej, Skarszewskiej obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy. (Wjazd od strony ulicy Wojska Polskiego ze skrzyżowaniem z ul. Mściwoja II). Ruch jednokierunkowy będzie odbywał się także na ulicy Dworcowej (wjazd od strony sygnalizacji świetlnej na ul. Wojska Polskiego).

O wprowadzonych zmianach mają informować znaki drogowe. Wprowadzone zmiany mają przyczynić się do ograniczenia ruchu pojazdów w rejonie nekropolii i zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.