Mały Klincz. Zderzenie nissana z audi na skrzyżowaniu

środa, 31 października 2018 r., 09:07
fot. archiwum

Wtorkowym późnym popołudniem służby interweniowały w Małym Klinczu, gdzie na skrzyżowaniu doszło do zderzenie dwóch pojazdów. W wyniku tegoż wypadku do szpitala przetransportowano trzy osoby.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 221 w Małym Klinczu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 17.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący nissanem 44-letni mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącego drogą główną Audi A3, którym kierował 20-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. W konsekwencji doprowadził do zderzenia bocznego obu pojazdów - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby - obu kierujących pojazdami oraz pasażerkę audi. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.