Kościerzyna. Opel, którym podróżowało dwóch mężczyzn, wypadł z drogi. Obaj byli pijani

poniedziałek, 29 października 2018 r., 09:07
fot. archiwum

Trwa wyjaśniania okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotni poranek na trasie Kościerzyna-Wdzydze. Opel wypadł tam z trasy. Obaj mężczyźni, którzy podróżowali pojazdem, byli pijani.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 8. na wyjeździe z Kościerzyny w kierunku Wdzydz. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, kierujący oplem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wypadł z trasy i zatrzymał się na poboczu.

Po przybyciu na miejsce policjantów zastano dwóch mężczyzn. Obaj byli pijani. Pobrano również od nich krew do badań. Trwa ustalanie, który z mężczyzn prowadził samochód.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.