Mały Klincz. "Czołówka" forda z peugeotem - jedna osoba w szpitalu

sobota, 27 października 2018 r., 13:59
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni poranek w Małym Klinczu. Kierujący fordem zjechał tam na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z peugeotem.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 6. na drodze wojewódzkiej nr 221, w miejscowości Mały Klincz.

- Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki. Technik kryminalistyczny zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Wynika z nich, że 31-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego kierujący fordem, jadąc w kierunku Gdańska, na łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki peugeot, którym kierował 22-latek, mieszkaniec powiatu kartuskiego. Kierujący peugeotem został przetransportowany do szpitala w Kościerzynie - dodaje.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Teraz śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają i apelują.

- Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią - apeluje asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.