Kościerzyna. 31-latek z 26-latką odpowiedzą za pobicie

czwartek, 25 października 2018 r., 10:29
fot. archiwum

Zarzut pobicia usłyszeli 31-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta, którzy przed tygodniem pobili mieszkańca Kościerzyny. Do zdarzenia doszło podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań przy ulicy Wodnej.

Do zdarzenia doszło w 14 października w godzinach nocny w jednym z mieszkań przy ulicy Wodnej w Kościerzynie. Wówczas 31-letni mężczyzna wraz z 26-letnią kobietą mieli pobić mieszkańca Kościerzyny. Poszkodowany trafił do szpitala.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w środę podejrzani o dokonanie pobicia usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Jak udało się nam dowiedzieć, do pobicia doszło podczas alkoholowej libacji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.