Kościerzyna. 30-latek odpowie za uszkodzenie mienia

czwartek, 25 października 2018 r., 10:18
fot. archiwum

Kara pozbawienia wolności do pięciu lat grozi 30-letnimu mężczyźnie, który w sobotę miał wybić dwie szyby w lokalu użyteczności publicznej przy ulicy Dworcowej w Kościerzynie.

Do zdarzenia doszło w sobotę na ulicy Dworcowej w Kościerzynie. Wówczas 30-letni mężczyzna miał wybić dwie szyby w lokalu użyteczności publicznej na łączną szkodę 2.400 zł.

- W toku podjętych przez funkcjonariuszy działań w środę rano zatrzymano 30-letniego mężczyznę w związku ze sprawą uszkodzenia mienia. Zatrzymany przyznał się do zarzucanego mu czynu, ale nie potrafił wytłumaczyć czym spowodowane było jego zachowanie - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Czyn, którego miał dopuścić się 30-letni mężczyzna, zagrożony jest karą pozbawienia wolności do pięciu lat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.