Stara Kiszewa. Powyborcze komentarze kandydatów na wójta

wtorek, 23 października 2018 r., 16:09

U sterów gminy Starej Kiszewa na kolejne na pięć pozostanie Marian Pick. To jego wyborcy obdarzyli większym zaufaniem. W niedzielnych wyborach uzyskał 51,23 proc. wszystkich głosów ważnych. A jak wynik głosowania oceniają główni jego bohaterowie?

Marian Pick:

Te wybory były dla mnie osobiście trudne. Miałem trudnego kontrkandydata, który czasami nie przybierał w środkach. Demokracja ma jednak swoje prawa. Osobiście uważam, że zrobiłem wszystko, co było możliwe dla mieszkańców. Stąd też wygrałem te wybory. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy oddali swój głos na mnie, ale również tym, którzy jeszcze mają wątpliwości co do mojej osoby. Uważam bowiem, że ten wynik głosowanie nie był adekwatny do włożonej pracy w rozwój gminy, do tego, co udało się zrobić w gminie przez ostatnie lata.

Grzegorz Zabrocki:
W imieniu KWW ZMIANA NA PLUS chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy skorzystali ze swoich uprawnień i zagłosowali we wczorajszych wyborach. Na wstępie chciałbym pogratulować Panu Marianowi Pick wyboru na Wójta Gminy Stara Kiszewa na najbliższe pięć lat. Ufam, że nadchodząca kadencja zostanie wykorzystana dla rozwoju Gminy Stara Kiszewa, o co na pewno będzie zabiegać aż ośmiu Radnych z naszego Komitetu: Adam Sulewski, Michał Brandt, Mateusz Adamczyk, Janusz Jereczek, Jerzy Dolny, Jan Hintz, Karol Wołoszyk, Janusz Nowakowski. Gratuluję również wyboru Radnym Gminy Stara Kiszewa z KWW Mariana Pick, a wszystkim, którzy zdecydowali się kandydować, dziękuję za wytrwałą pracę oraz rywalizację wyborczą na odpowiednim poziomie. Na zakończenie, w sposób szczególny, chciałbym podziękować tym z Państwa, którzy zdecydowali się mi zaufać i oddali swój głos na moją osobę. Obiecuję, że ten potencjał - poparcie 49% Wyborców - zostanie wykorzystany, jako solidny fundament do dalszej pracy stworzonego przez nas Zespołu dla "Naszej Małej Ojczyzny". (Komentarz zamieszczony na facebooku na profilu Grzegorza Zabrockiego).

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.