Mirosław Ebertowski: "Ten wynik traktuję jako motywację do dalszej pracy"

wtorek, 23 października 2018 r., 15:35

Ponad 84 proc. poparciem w niedzielnych wyborach samorządowych cieszył się wójt gminy Lipusz Mirosław Ebertowski. Wolą mieszkańców to on przez najbliższe pięć lat kierował lipuskim samorządem. Zapytaliśmy się, jak ocenia wynik głosowania.

Mirosław Ebertowski:

Wynik głosowania jest podobny jak ten sprzed ośmiu lat. Traktuję go jako ocenę pracy całego zespołu, zarówno urzędników, jak i pracowników jednostek organizacyjnych. Co prawda, mieszkańcy nie wybierali spośród grona kandydatów, ale mogli ocenić naszą pracę na tak lub nie. Poparcie ponad 84 proc., to bardzo dobra ocena. Tak wysokie poparcie to też zobowiązanie i motywacja do dalszej pracy na rzecz rozwoju gminy Lipusz. Chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy w niedzielę udali się do urn i oddali swój głos. Mimo iż w przypadku wyborów na radnych, głosowanie odbyło się w jednym okręgu, to frekwencja w naszej gminie była wysoka.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.