Szumleś Królewski - Renault uderzyło w drzewo - trzy osoby w szpitalu

wtorek, 23 października 2018 r., 11:19
fot. internet/OSP Nowa Karczma

Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Szumlesiu Królewskim. Renault wypadło tam z drogi i uderzyło w drzewo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na drodze wojewódzkiej w Szumlesiu Królewskim.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący renault 55-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechał na pobocze, a następnie kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby - kierującego pojazdem oraz dwie pasażerki w wieku 52 lat i 26 lat.

Kierujący był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.