Leszek Pobłocki znów wójtem gminy Dziemiany

poniedziałek, 22 października 2018 r., 02:41
fot. archiwum

Znamy już nieoficjalne wyniki głosowania na wójta gminy Dziemiany. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że to Leszek Pobłocki zyskał zaufanie wyborców i tym samym przez następne pięć lat będzie zarządzał dziemiańskim samorządem.

Leszek Pobłocki będzie kontynuował pracę na stanowisku wójta gminy Dziemiany. W niedzielnych wyborach samorządowych uzyskał większa liczbę głosów od swojej kontrkandydatki - Teresy Mankiewicz, która ubiegała się o funkcję wójta z ramienia Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

Wyniki głosowania na wójta gminy Dziemiany:

Teresa Mankiewicz - 861 głosów (41,31 proc.)
Leszek Pobłocki - 1.223 głosy (58,69 proc.)


Obwód nr 1

Sołectwo Dziemiany

Teresa Mankiewicz - 380 głosów
Leszek Pobłocki - 595 głosów


Obwód nr 2

Sołectwa: Kalisz, Schodno

Teresa Mankiewicz - 226 głosów
Leszek Pobłocki - 225 głosów


Obwód nr 3

Sołectwa: Jastrzębie, Piechowice, Płęsy, Raduń, Trzebuń

Teresa Mankiewicz - 255 głosów
Leszek Pobłocki - 403 głosy


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.