Kościerzyna. Wyprzedzała na przejściu dla pieszych - potrąciła 23-latkę

wtorek, 16 października 2018 r., 10:46
fot. archiwum

Dla 23-latki pobytem w szpitalu, natomiast dla 60-letniej kobiety zatrzymaniem prawa jazdy zakończyło się poniedziałkowe poranne zdarzenie w Kościerzynie. Kierująca oplem podczas wyprzedzania autobusu na przejściu dla pieszych potrąciła pieszą.

W poniedziałek około godziny 7.15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ulicy Piechowskiego w Kościerzynie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca Oplem Vectrą 60-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego podczas wyprzedzania na przejściu dla pieszych autobusu miejskiego potrąciła 23-letnią kobietę - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 23-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala, z kolei 60-letniej kierującej zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.