Drobna pożyczka najlepsza od rodziny?

poniedziałek, 15 października 2018 r., 13:13
fot. nadesłane

Pożyczka od rodziny ma tą przewagę, że zazwyczaj musimy oddać tyle ile pożyczyliśmy tj. bez opłat i odsetek. Jest jednak coś więcej niż koszty, dlatego sprawdzamy gdzie szukać tanich i szybkich pożyczek.

Polacy chętnie sięgają po drobne pożyczki

W dzisiejszych czasach zamiast wstrzymać się z zakupem i uzbierać na nową pralkę czy samochód ludzie wolą wziąć szybką pożyczkę. Wszystko chcemy mieć od razu, bez czekania. Z biegiem czasu zmieniło się podejście Polaków do pożyczania pieniędzy. Kiedyś miesiącami a nawet latami trzeba było odkładać aby pozwolić sobie na droższe zakupy. Teraz idziemy do galerii i jak spodoba nam się telewizor czy kino domowe to chcemy je po prostu mieć. Logujemy się do konta bankowego i widzimy jednak, że trochę nam brakuje. Wówczas zamiast zrezygnować z zakupu większość szybko zaczyna się zastanawiać skąd wziąć brakującą gotówkę. Często pierwszy wybór pada na kogoś z rodziny. Badania przeprowadzone przez Wonga pokazują, że Polacy są w stanie pożyczyć rodzinie czy znajomym do 500 zł.

Prosząc o pożyczenie pieniędzy w rodzinie przyznajemy się również, że brakuje nam gotówki. Istnieje też ryzyko wpadki. Możemy usłyszeć zgryźliwy komentarz: po co to kupujesz jeśli nie masz na to pieniędzy? Wiadomo, że są różni ludzie i nie zawsze drobna pożyczka od rodziny będzie wstydliwa. Jeśli jednak nie chcemy być uzależnieni od widzimisię bliskich czy znajomych to warto skorzystać z darmowych pożyczek przez Internet.

Darmowe pożyczki chwilówki przez Internet

To alternatywne rozwiązanie dla drobnych pożyczek od rodziny. Wybierając szybką pożyczkę przez Internet zapewniamy sobie anonimowość i niezależność. Nie musimy o nic prosić - po prostu składamy wniosek online i czekamy na pieniądze. Po otrzymaniu decyzji kredytowej pieniądze możemy mieć nawet w kilkanaście minut. Większość firm pożyczkowych oferuje pierwszą pożyczkę za darmo. Nie ma tu żadnych haczyków ani kruczków. Zazwyczaj jest tak, że jeśli nigdy nie korzystałeś z oferty danej firmy - pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo. Jeśli zainteresowała Cię ta forma pożyczania to polecamy skorzystanie z rankingu pożyczek chwilówek. Na stronie lisekfinansowy.pl znajdziesz sprawdzone i bezpieczne oferty pożyczek na raty i pożyczek chwilówek.

Znacie już wady i zalety pożyczania od rodziny, teraz sami już musicie zadecydować co jest dla Was bardziej korzystne.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.