Kościerzyna. 31-latek odpowie za kradzież roweru

poniedziałek, 15 października 2018 r., 12:17
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który podejrzany jest o kradzież roweru o wartości 1.500 zł. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz policjanci pracują nad odzyskaniem utraconego mienia.

Zgłoszenie o kradzieży roweru, do której doszło na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie, kościerscy policjanci otrzymali 25 września. Łupem sprawcy padł rower z napędem akumulatorowym wartości 1500 zł.

- Kryminalni pracujący nad tą sprawą ustalili mężczyznę podejrzewanego o tą kradzież. 11 października policjanci ustalili miejsce pobytu sprawcy i zatrzymali poszukiwanego 31-latka. Został on przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży roweru do którego się przyznał. Obecnie trwają czynności zmierzające do odzyskania utraconego mienia - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, za popełnienie tego przestępstwa grozi kara pięciu lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.