Kościerzyna. Policjanci odzyskali skradzione motocykle

piątek, 12 października 2018 r., 09:14
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mężczyźnie, u którego w garażu policjanci zabezpieczyli motocykl pochodzący z kradzieży z włamaniem. W toku podjętych działań funkcjonariusze odzyskali także drugi pochodzący z tej samej kradzieży jednoślad.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali na terenie gminy Kościerzyna 23-letniego mężczyznę podejrzanego o paserstwo.

- W garażu 23-latka, funkcjonariusze zabezpieczyli motocykl yamaha. 
Według ustaleń policjantów, zabezpieczony motocykl pochodził z kradzieży z włamaniem, do której doszło w Kościerzynie pod koniec czerwca br. W toku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze odzyskali drugi motocykl pochodzący z tej samej kradzieży. Wartość odzyskanych przez funkcjonariuszy przedmiotów oszacowano na 10 tys. zł - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

23-latek usłyszał zarzut paserstwa. Za to przestępstwo grozi mu nawet pięć lat więzienia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.