Kolejny sukces uczennic Powiatowego Zespołu Szkół Nr 3 w Kościerzynie

czwartek, 11 października 2018 r., 09:17
fot. nadesłane

Sukcesem uczennic Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Kościerzynie zakończył się ich udział Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda Amber Expo w Gdańsku. Przyszłe fryzjerki zajęły drugie miejsce w ogólnopolskim onkursie "Jasna i ciemna strona lalki Barbie", natomiast Aneta Paczoska indywidualnie uzyskała pierwsze miejsce.

W niedzielę uczennice Powiatowego Zespołu Szkół Nr 3 w Kościerzynie na Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda Amber Expo w Gdańsku wzięły udział w międzyszkolnym ogólnopolskim konkursie OPEN HAIR CUP! Tematem tegorocznego konkursu była: "Jasna i ciemna strona lalki Barbie".

- Uczennice podobnie jak w zeszłym roku poradziły sobie znakomicie! W konkurencji indywidualnej otrzymując największą liczbę punktów wśród startujących i uzyskując I miejsce zajęła Aneta Paczoska uczennica klasy III f/s. Natomiast zespołowo szkoła uzyskała II miejsce - informuje PZS nr 3 w Kościerzynie.

Dziewczęta pracowały w składzie: Wiktoria Narloch z modelką Pauliną Bukowską,, Agnieszka Buszman z modelką Marleną Tusk oraz Aneta Paczoska z modelką Pauliną Andrik.

Do konkursu uczennice przygotowywa Anna Dudek z PZS Nr 3 w Kościerzynie i Martyna Formela z Salonu Fryzjersko - Kosmetycznego "ENIGMA".

oprac. AL
info. PZS nr 3 w Kościerzynie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.