Baśkarze po raz ósmy powalczą o "Niedźwiedzią Łapę"

środa, 10 października 2018 r., 13:16
fot. nadesłane

Baśkarze już po raz ósmy w Łubianie powalczą o "Niedźwiedzią Łapę" i Puchar Wójta Gminy Kościerzyna. Turniej rozpocznie się w Zespole Kształcenia w sobotę, 13 października o godzinie 16.

Wdzydzka Inicjatywa Rozwoju Turystyki oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Łubianie zapraszają na VIII Turniej Kaszubskiej Baśki " o Niedźwiedzią Łapę" i Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna.

- Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby, które pragną sprawdzić swoje umiejętności w sportowej rywalizacji - zapraszają organizatorzy.

Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Turniej rozegrany zostanie w sobotę, 13 października w Zespole Kształcenia w Łubianie. Zapisy rozpoczną się o godzinie 15.30, natomiast turniej pół godziny później. Podsumowanie rozgrywek i wręczenie nagród zaplanowano na godzinę 18.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.