Urodzinowe napięcie rośnie - świętuj z nami piąte urodziny Centrum Riviera!

środa, 10 października 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Riviera rośnie razem z Wami, dlatego nie może Was zabraknąć podczas 5 urodzin najbardziej rodzinnego centrum w Trójmieście! W sobotę 20 października przyjdźcie z bliskimi i weźcie udział w całodziennej zabawie z nagrodami oraz koncercie gwiazdy wieczoru - ENEJ.

Świętowanie rozpoczynamy już w poniedziałek 15 października, bo tradycją jest, że urodziny Riviery oznaczają również dobre uczynki. Przybijcie nam urodzinową piątkę, a z każdą kolejną piątką wzrośnie liczba posadzonych drzew! Niech lasy rosną razem z nami! Do udziału w akcji zapraszamy Was przez cały urodzinowy tydzień.

Jeszcze przed rozpoczęciem urodzinowej imprezy będziecie mogli zawalczyć także o wyjątkową nagrodę: spotkanie sam na sam z gwiazdą sobotniego wieczoru - członkami zespołu Enej. Wystarczy, że oddacie głos na swój ulubiony sklep w Rivierze, w internetowym plebiscycie Gwiazdy Riviery (głosowanie online, więcej szczegółów na naszym facebookowym profilu).

Zaintrygowani? Czas na prezenty! Każdy, kto w piątek i sobotę zrobi zakupy w Rivierze za minimum 100 zł, będzie mógł zagrać w GIGA DARTA i upolować nagrodę, rzucając do wielkiej tarczy. Będzie też okazja, żeby rozegrać partyjkę gry KAMIEŃ PAPIER NOŻYCE w nowym, emocjonującym wydaniu i zgarnąć ekstra prezenty.

Napięcie rośnie, urodzinowa zabawa się rozkręca, zatem to odpowiedni moment na… urodzinowy tort.  Słodki wypiek z cukierni Sowa będzie mierzył aż 5 metrów, a każdy jego metr odkryje przed gośćmi inne smaki!

O energię całego wydarzenia zadba Tomasz Podsiadły, który poprowadzi imprezę aż do wejścia na scenę gwiazdy wieczoru. Ani się obejrzycie, a wybije godzina 18.30 i wystartuje koncert zespołu ENEJ - pełna energii i liryki muzyka na żywo. Bądźcie z nami i dajcie się rozruszać!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.