42-letnia pacjentka wyszła ze szpitala - odnaleźli ją policjanci

wtorek, 9 października 2018 r., 10:20
fot. archiwum

Dzięki szybkiej reakcji personelu i natychmiastowym działaniom policjantów w krótkim czasie udało się odnaleźć pacjentkę kościerskiego szpitala. 42-letnia kobieta bez wiedzy lekarzy i pielęgniarek opuściła bowiem oddział i oddaliła się w nieznanym im kierunku.

W poniedziałek około godziny 13. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o tym, iż 42-letnia pacjentka, mieszkanka Bytowa, jednego z oddziałów kościerskiego szpitala opuściła placówkę i udała się w nieznanym kierunku.

- Funkcjonariusze wydziału kryminalnego, ogniwa patrolowo-interwencyjnego, jak i ruchu drogowego podjęli poszukiwania kobiety. Przeszukali pobliski masyw leśny. Kobietę odnaleźli na ścieżce leśnej prowadzącej w kierunku Łubiany - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.