Nietrzeźwy i z zakazem - 42-latek ponownie stanie przed sądem

wtorek, 9 października 2018 r., 09:56
fot. archiwum

Blisko promil alkoholu wydmuchał kierujący VW Polo 42-letni mężczyzna. Jak się okazało, nie tylko z tego powodu nie powinien wsiadać za kierownicę samochodu. Obowiązywał go bowiem sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W poniedziałek około godziny 14.30. w rejonie miasta Kościerzyna funkcjonariusze zatrzymali do kontroli VW Polo, za kierownicą którego siedział 42-letni mężczyzna.

- Poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu mężczyzna wydmuchał blisko promil alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się również, że 42-latek posiadał zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do połowy 2019 roku - podaje asp. Piotr Kwidziński.

Mężczyzna w niedługim czasie ponownie stanie więc przed wymiarem sprawiedliwości.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.