Stawiska. Kompletnie pijany rowerzysta wjechał pod peugeota

poniedziałek, 8 października 2018 r., 10:09
fot. archiwum

W sobotnie popołudnie służby interweniowały w Stawiskach, gdzie pijany rowerzysta włączając się do ruchu, najpierw spowodował gwałtowne hamowanie kierowcy audi, a następnie uderzył w peugeota. Miał w organizmie blisko dwa promile alkoholu!

Do zdarzenia doszło około godziny 18.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 63-letni mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na DW nr 214, stracił panowanie nad pojazdem, powodując gwałtowne hamowanie audi, a następnie uderzył w peugeota - informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Rowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Poddany badaniu alkomatem wydmuchał blisko dwa promile alkoholu!

Szczegółowe okoliczności, jak i przyczynę wypadku wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.