BMW rozbiło się na drzewie - kierowca pijany

poniedziałek, 8 października 2018 r., 10:00
fot. archiwum

Z urazem kręgosłupa do szpitala przetransportowano 33-letniego mężczyznę po tym, jak kierując BMW uderzył w drzewo. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu kościerskiego miał w wydychanym powietrzu blisko promil alkoholu.

W sobotę około godziny 16.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 235 na odcinku pomiędzy Kornem a Lipuską Hutą.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący BMW 33-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Mężczyzna między innymi z urazem kręgosłupa został przetransportowany do szpitala. Poddany badaniu na zawartość alkoholu, 33-latek wydmuchał blisko promil alkoholu - dodaje.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.