Kościerzyna. Jesienna giełda mam za nami

niedziela, 7 października 2018 r., 08:30
fot. AL

W sobotnie przedpołudnie na Targowisku Miejskim w Kościerzynie odbyła się kolejna edycja Giełdy Mam. Jesienna odsłona imprezy cieszyła się równie dużym powodzeniem, jak poprzednie. Na kupujących czekało sporo kolorowych stoisk pełnych akcesoriów, zabawek i ubranek dziecięcych.

Giełda Mam to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez miejskich. W tym roku minęło już siedem lat od kiedy w Kościerzynie zorganizowano pierwszą Giełdę Mam. Każda kolejna, organizowana co kwartał, edycja imprezy przyciąga coraz więcej osób.

Nie inaczej było podczas sobotniej, jesiennej jej edycji. Było z czego wybierać. Na stanowiskach królowały ubranka dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Nie zabrakło książeczek, zabawek i sprzętów przydatnych niemowlakom i nieco starszym pociechom.

- Giełda cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród sprzedających, jak i kupujących. Dopisała więc nam i pogoda i frekwencja - podkreśla Hanna Put, organizatorka wydarzenia.

Frekwencja, jak i opinie przybyłych mam są dowodem na to, że Giełda Mam to impreza, na którą jest spore zapotrzebowanie. Łączy bowiem w sobie świetną zabawę dla dzieci, miejsce do wymienienia się doświadczeniami dla rodziców oraz doskonały sposób na pozbycie się ubranek i akcesoriów, które w wielu domach przysparzają tylko problem z przechowywaniem.

Kolejna edycja Giełdy Mam w marcu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.