Znaleziono kolejne zwłoki mężczyzny

piątek, 5 października 2018 r., 10:24
fot. archiwum

W czwartkowe popołudnie w rejonie bocznicy kolejowej policjanci ujawnili zwłoki mężczyzny. Denat to 57-letni bezdomny. Dodajmy, że to już kolejne ciało mężczyzny odnalezione w ostatnich dniach.

W czwartek około godziny 15. podczas patrolowania rejonu bocznicy kolejowej funkcjonariusze natrafili na ciało mężczyzny.

- Na miejsce wezwano prokuratora, biegłego lekarza medycyny sądowej oraz policjantów wydziały dochodzeniowo-śledczego. Wstępnie wykluczono, że do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Ciało przewieziono do prosektorium, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Ma ona wskazać przyczynę zgonu - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, denat to 57-letni bezdomny.

Przypomnijmy, że to już kolejne ciało mężczyzny odnalezione w ostatnich dniach. W poniedziałek przed południem jeden z pracowników Nadleśnictwa Kościerzyna powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie o tym, że w kompleksie leśnym pomiędzy Kościerzyną a Łubianą znaleziono ciało 63-letniego mieszkańca Stężycy. Przyczynę jego śmierci ma wskazać sekcja zwłok. Szczegółowe okoliczności zgony są nadal przedmiotem ustaleń śledczych. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ostatnio widziany był jak opuszczał Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.