Ustalono tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w lesie

czwartek, 4 października 2018 r., 11:01
fot. archiwum

Denat, którego ciało w poniedziałkowe przedpołudnie znaleziono w lesie pomiędzy Kościerzyną a Łubianą, to 63-letni mieszkaniec Stężycy. Szczegółowe okoliczności jego śmierci są przedmiotem ustaleń śledczych. Póki co wiadomo tyle, że ostatnio widziany był, gdy opuszczał kościerski szpital.

Przypomnijmy, że w poniedziałek przed południem jeden z pracowników Nadleśnictwa Kościerzyna powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie o tym, że w kompleksie leśnym pomiędzy Kościerzyną a Łubianą znaleziono ciało mężczyzny. Na miejsce udali się policjanci, prokurator oraz biegły lekarz sądowy. Wykonane na miejscu czynności wykluczyły działanie osób trzecich.

Początkowo nie była znana tożsamość mężczyzny. Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, w toku podjętych działań ustalono, że denat to 63-letni mieszkaniec Stężycy.

Przyczynę jego śmierci ma wskazać sekcja zwłok. Szczegółowe okoliczności zgony są nadal przedmiotem ustaleń śledczych. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ostatnio widziany był jak opuszczał Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.