Ciężarowe Volvo uderzyło w kię, a potem w drzewo na K20

czwartek, 4 października 2018 r., 10:00
fot. AL

Kierujący ciężarowym volvo trafił do szpitala, po tym jak najpierw najechał na tył kii, a następnie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w czwartkowy poranek na trasie Kościerzyna-Łubiana.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 8. na K20. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że jeden z kierujących jadących od Kościerzyny w kierunku Łubiany chciał wykonać manewr skrętu w lewo, w tym celu zahamował. Kierujący volvo, jadąc za nim, chcąc uniknąć zderzenia, zaczął gwałtownie hamować, wskutek czego uderzył w tył kii, a następnie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym trafił do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łubiana, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.