W lesie znaleziono ciało mężczyzny. Trwa ustalanie tożsamości denata

środa, 3 października 2018 r., 11:34

W poniedziałkowe przedpołudnie jeden z pracowników kościerskiego nadleśnictwa natrafił na ciało mężczyzny znajdujące się w kompleksie leśnym pomiędzy Kościerzyną a Łubianą. Denat to mężczyzna w wieku około 60/70 lat. Policja ustala jego tożsamość.

W poniedziałek przed południem jeden z pracowników Nadleśnictwa Kościerzyna powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie o tym, że w kompleksie leśnym pomiędzy Kościerzyną a Łubianą znaleziono ciało mężczyzny.

- Na miejsce udali się policjanci, prokurator oraz biegły lekarz sądowy. Wykonane na miejscu czynności wykluczyły działanie osób trzecich. Sekcja zwłok określi przyczynę zgonu denata. Funkcjonariusze nie ustalili tożsamości tego mężczyzny - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Denat to mężczyzna w wieku około 60/70 lat o wzroście około 170 cm. Ubrany był w białą koszulę i kurtkę koloru granatowego, spodnie typu jeans i czarne obuwie marki Nike.

- Apelujemy do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości tego mężczyzny, o kontakt ponad nr 58 680 32 22 lub 112 - podkreśla asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.