Miesiąc Kobiet w Galerii Madison

środa, 3 października 2018 r., 10:10
fot. nadesłane

W świecie kobiet jesień to czas przemian, czas nowych postanowień, czas odkrywania siebie, czas poszukiwań. Dlaczego? Bo kobiety kochają zmiany a nic nie inspiruje do nich równie mocno jak zmiana pór roku. To z myślą o Was Drogie Panie w Galerii Madison październik dedykujemy Kobietom - poszukiwaczkom nowego stylu, wyglądu, szalonych metamorfoz, sportowych i zdrowotnych wyzwań.

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie nowego sezonu pod hasłem: Miesiąc Kobiet w Galerii Madison.

W październiku z myślą o naszych klientkach, sąsiadkach, turystkach, matkach, córkach i babciach przygotowaliśmy cykl warsztatów, podczas których Drogie Panie poznacie między innymi tajniki: make-upu, stylizacji, utrzymania kondycji, pielęgnacji skóry, zadbanych dłoni. Warsztaty odbędą się w blokach tematycznych w każda sobotę października w godzinach 13.30 - 18.00.

Ponadto w każdy piątek miesiąca zaprosimy nasze drogie Panie do zabawy konkursowej, w której do wygrania przygotowaliśmy 4 stylizacje o wartości 500 zł każda. Aby wygrać nagrodę wystarczy odwiedzić Galerię Madison w piątek i odnaleźć ukrytą konkursową metkę w sklepach Galerii Madison. Zwyciężczyni przy wsparciu naszej stylistki wybierze ze sklepów Galerii Madison kompletną stylizację o wartości 500 zł. W poszukiwaniu dobrych ofert cenowych dla nowych kolekcji przez cały październik nasi najemcy przygotowali oferty zniżek i rabatów, które będziemy komunikować każdego dnia na naszych profilach FB i Instagram.

Szczegóły konkursu oraz program warsztatów dostępne na www.madison.gda.pl.
Wszystko dla Kobiet w miesiącu kobiet tylko w Galerii Madison.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.