Rusza sprzedaż mieszkań w ramach III etapu osiedla Złota Reneta w Żukowie

poniedziałek, 1 października 2018 r., 10:35
fot. nadesłane

Po wyprzedaniu II etapu Osiedla Złota Reneta w Żukowie deweloper Makurat Invest oddaje do sprzedaży kolejne mieszkania. Na rynek trafiły właśnie nowe 84 lokale mieszkalne o powierzchni od 27 do 94 metrów kwadratowych.

- Przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży przyjmowaliśmy wstępne rezerwacje i rzeczywiście zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. To pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie rynku na mieszkania o wysokim standardzie w przystępnej cenie - mówi Alicja Pawlik, specjalista ds. sprzedaży mieszkań w firmie Makurat Invest.

- Z doświadczenia wiemy, że najczęściej poszukiwane są ustawne mieszkania 2, 3-pokojowe, dlatego takich zaprojektowaliśmy najwięcej i tutaj jest w czym wybierać. Bardzo szybko rozchodzą się kawalerki i mieszkania parterowe, do których w cenie dołączamy ogródek - dodaje Pani Alicja.

Zadowoleni klienci wracają po więcej

Okazuje się, że część klientów, którzy już mieszkają na Osiedlu Złota Reneta wraca po kolejne mieszkania. - Zwykle są to osoby, które mieszkają na osiedlu już któryś rok i są bardzo zadowolone. Tak więc chętnie kupują mieszkania dla swoich dzieci lub rodziców albo w celach inwestycyjnych. To zawsze bardzo miłe sytuacje, gdy zadowoleni klienci odwiedzają nasze biuro ponownie - opowiada z uśmiechem Pani Alicja. A jakie są główne atuty osiedla według jego mieszkańców? - Myślę, że tych atutów jest dużo, ale klienci najczęściej zwracają uwagę na rodzinną atmosferę, niskie opłaty eksploatacyjne - również zimą, a także na przestrzeń, jaka jest do ich dyspozycji. Odległości między blokami są ponadstandardowe, nie brakuje też zieleni, ławeczek i miejsc parkingowych - wylicza Pawlik.

II etap skończony przed terminem

Na osiedlu dobiega końca budowa bloków F i G, ostatnich powstających w ramach II etapu. Termin oddania mieszkań planowany był na koniec listopada, ale deweloper skończył budowę przed czasem i od 15 października rozpoczyna przekazywanie kluczy nowym lokatorom. - Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom odbiór lokali z wyprzedzeniem. Wielu z nich już nie może doczekać się przeprowadzki do własnego "M" i chce jak najszybciej zacząć wykończanie wnętrz. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, kiedy to tylko możliwe - podkreśla Pani Alicja. Przy będących na ukończeniu budynkach od kilku tygodni dostępna jest już siłownia zewnętrzna, a na parterze bloku G trwa wyposażanie lokali usługowych. W jednym z nich powstanie sklep spożywczy.

Standard Makurat Invest

W ramach III etapu Osiedla Złota Reneta do sprzedaży trafiły 84 lokale mieszkalne w dwóch budynkach. Powierzchnie dostępnych mieszkań są bardzo zróżnicowane - od 27 do 94 m kw. Budynki o wysokim standardzie i nowoczesnej architekturze wyposażone będą w otwierane z dwóch stron windy i przestronne strefy wejściowe. Nie zabraknie też kolejnego placu zabaw, hal garażowych oraz bezpłatnych miejsc postojowych na zewnątrz. W standardzie wykończenia deweloper oferuje m.in. murowane ścianki działowe - już wyszpachlowane i pomalowane na biało, wykończone balkony, parapety wewnętrzne, wideo-domofony i drzwi antywłamaniowe. Termin oddania budynków do użytku to pierwszy kwartał 2020 roku. Ceny zaczynają się od 4100 zł za m2.

Więcej szczegółów oferty na stronie internetowej i w biurze sprzedaży, zlokalizowanym na Osiedlu Złota Reneta przy ulicy Jabłoniowej.

Makurat Invest
ul. Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo
sprzedaz@makuratinvest.pl
tel. +48 607 030 845
www.makuratinvest.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.