Łubiana. Siedmiolatek na rowerze wjechał wprost pod samochód

poniedziałek, 1 października 2018 r., 10:25
fot. archiwum

Na szczęście jedynie z lekkimi obrażeniami ciała do szpitala przetransportowano siedmiolatka, który na rowerze wyjeżdżając z drogi osiedlowej na drogę główną wjechał wprost pod samochód. Policjanci apelują do rodziców, by przestrzegali swoje pociechy przed zagrożeniami, jakie mogą czyhać na nie na drodze.

W piątek około godziny 17. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic Lipowej i Długiej w Łubianie.

- Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że siedmiolatek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę główną wjechał wprost pod samochód osobowy marki Opel Astra. Siedmiolatek z lekkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Policjanci apelują do rodziców, by przestrzegali swoje pociechy przed niebezpiecznymi zachowaniami na drodze.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.