Lubieszyn. Wyprzedzał inne pojazdy, zatrzymał się na drzewie - nie żyje 29-latek

niedziela, 30 września 2018 r., 12:27
fot. AL

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielne przedpołudnie na trasie Nowa Karczma-Lubieszyn. Kierujący BMW podczas manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego uderzył w drzewo. 29-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 10. na drodze wojewódzkiej relacji Nowa Karczma-Lubieszyn. Na miejscu wciąż trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW 29-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego podczas manewru wyprzedzania ciągu pojazdów, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Kierujący BMW 29-latek poniósł śmierć na miejscu. Podróżował sam.

Droga jest zablokowana.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.