Dokonała kradzieży. Szuka jej Policja

piątek, 28 września 2018 r., 14:35
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kościerscy funkcjonariusze prowadzą czynności w sprawie kradzieży sklepowej do której doszło 6 sierpnia br. w jednym ze sklepów kosmetycznych na terenie naszego miasta. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę zarejestrowaną przez na nagraniu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę, którego wizerunek został zarejestrowany na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr 58 680-32-22 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

oprac. AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.