Gościniec Malinówka - świętuj z nami wygraną! Do każdego obiadu pyszne ciasto gratis!

piątek, 28 września 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

W samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, malowniczo położone wśród jezior, pagórków i lasów, znajduje się miejsce wyjątkowe. Wyborna kuchnia, przytulne wnętrza, fantastyczna obsługa i zjawiskowe widoki - to tylko niektóre z zalet Gościńca Malinówka w Krzesznej. Każdy kto gościł tu raz, wraca z przyjemnością. Przy restauracji i pensjonacie, działa też "Malinowy Raj" - nowa, piękna sala bankietowa na 130 osób - idealna na wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a także przystosowana do szkoleń i konferencji.

Gościniec Malinówka to wyjątkowe miejsce, tworzone z pasją i sercem przez Iwonę i Dariusza Sikorskich. Właściciele tego urokliwego kompleksu zadbali o jego każdy szczegół. Począwszy od wybornej kuchni, poprzez klimatycznie i stylowo urządzone wnętrza, na wspaniałej atmosferze skończywszy. Przez siedem lat Malinówka pod ich troskliwą opieką rozwijała się i rozkwitała. Dziś miejsce to znane jest w całym regionie, a o uznaniu gości, świadczą nie tylko ich kolejne wizyty, ale również liczne prestiżowe nagrody, które otrzymało.

Na terenie Gościńsca Malinówka znajdują się - serwująca wyborne dania restauracja, pensjonat oraz domki do wynajęcia. W kompleksie znajduje się łącznie 80 miejsc noclegowych. Teraz przynależy do niego także nowa, piękna sala bankietowa, która pomieści nawet 130 osób.

Lokal zajął pierwsze miejsce w kategorii "Restauracja Roku" w plebiscycie Mistrzowie Smaku i drugie miejsce w województwie pomorskim.

"Malinowy Raj"

"Malinowy Raj" to miejsce stworzone z myślą o osobach, które cenią nie tylko znakomitą kuchnię, ale też wnętrza dopracowane w każdym calu. Przestronna utrzymana w eleganckiej, jasnej i stonowanej kolorystyce sala jest idealna na organizację wesela, przyjęć komunijnych i różnego rodzaju uroczystości rodzinnych. Całość utrzymana jest w wysmakowanym stylu rustykalnym. Osoby, które zdecydują się na organizację imprezy w tym miejscu mogą być pewne, że ich goście będą ją wspominać latami. A wszystko za sprawą przepysznej kuchni, która jest oczkiem w głowie pani Iwony, zachwycającego położenia obiektu, profesjonalnej, przesympatycznej załogi oraz panującej tam niepowtarzalnej atmosfery.

"Malinowy Raj" to także miejsce, w którym organizować można różnego typu szkolenia i konferencje. Sala wyposażona jest we wszystkie niezbędne do tego udogodnienia takie jak profesjonalne nagłośnienie, projektor, ekran czy bezprzewodowe mikrofony.

W "Malinowym Raju" są jeszcze wolne terminy na rezerwację wydarzeń w tym roku.

Smaki, które pamięta się przez lata

Sercem każdego wyjątkowego miejsca najczęściej jest jego kuchnia. Smaki, których można skosztować w "Malinówce" pamięta się potem przez lata. Pomysłodawcą restauracji jest pani Iwona. Włożyła w to miejsce całe swoje serce i troszczy się o każdy szczegół. Dla właścicieli najważniejsza jest jakość produktów, które używają do przygotowywania potraw. Muszą być świeże i dobrej jakości.

- Bazujemy na surowcach lokalnych, ze sprawdzonych źródeł. Posiadamy kilku dostawców, którzy dostarczają nam świeże i dobre produkty. Cenimy bowiem jakość i smak naszych dań. To doceniają też nasi goście, a to dla nas jest najważniejsze - podkreślają właściciele.

Co ważne, wszystko, co serwowane jest gościom, przygotowuje samodzielne zespół "Malinówki" - zarówno bułeczki, jak i chleb, ciasta oraz rozmaite przetwory, dżemy oraz nalewki. Wyroby można zabrać z sobą do domu, bo można je zakupić w malinówkowym sklepiku.

Pensjonat i "Malinowe wzgórze"

Gościniec dysponuje łącznie 80 miejscami noclegowymi. Do dyspozycji gości są zarówno komfortowe pokoje z łazienkami, jak i przytulne domeczki rozsiane po "Malinowym Wzgórzu". Każdy pokój i wnętrze każdego domku urządzone jest ze smakiem i troską o najmniejszy detal. Wnętrza są przytulne, bardzo dobrze wyposażone. A widok zza okien zapiera dech w piersiach. To miejsce idealne zarówno na romantyczny wypad we dwoje, jak i rodzinny wyjazd lub pobyt z przyjaciółmi.

"Malinówka" czynna jest przez cały rok.

Restauracja poza sezonem czynna jest tylko w weekendy - piątki, soboty i niedziele w godz. 11-20.

Gościniec Malinówka
Krzeszna k.Wieżycy
83-316 Gołubie
tel. 604 97 80 67 lub 735 937 566
e-mail: darek@gka.pl

www.gosciniecmalinowka.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.