Praca w Norwegii - Monter rusztowań

środa, 26 września 2018 r., 12:14
fot. nadesłane

Firma BUD-BAU Stillas AS Norwegia poszukuje pracowników - monterów rusztowań fasadowych. Praca w Norwegii.

Zadania:

Montaż rusztowań fasadowych

Wymagania:

- norweski certyfikat na montaż rusztowań §46/§17 oraz szelki bezp.(fallsikring)
- umiejętność pracy w zespole
- Doświadczenie 2-letnie w montażu/demontażu rusztowań
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Mile widziane inne uprawnienia norweskie (wózki teleskopowe, poddźwigowych, elektronarzędzia)
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Praca w okolicach Oslo
- Umowę na czas określony (okres próbny)
- Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
- Wynagrodzenie min. 178 NOK/h
- Koszty dojazdów do i z pracy po stronie pracodawcy
- Zakwaterowanie (płatne)
- Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
- Możliwość skorzystania z feriepenger - ponad 10% zarobku
- Praca w systemie rotacyjnym 6/2tyg.

Najbliższy wyjazd na 8.10.2018r

Aplikację prosimy składać na adres email: biuro@bud-bau.com.pl.

Tel. 695 500 644

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.