Lipusz. Zderzenie opla z motocyklem - ranny 26-latek

poniedziałek, 24 września 2018 r., 10:39
fot. archiwum

26-letni motocyklista trafił do szpitala, po tym jak zderzył się z oplem. Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na drodze gruntowej w obrębie miejscowości Lipusz.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 16.30.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca Oplem Astrą 19-letnia kobieta na skrzyżowaniu dróg równorzędnych nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu motocyklowi, którym kierował 26-letni mężczyzna. Tym samym doprowadziła do zderzenia obu pojazdów - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, motocyklista został przetransportowany do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.