Dzieci z Ceramika Łubiana na obozie

poniedziałek, 24 września 2018 r., 08:39
fot. nadesłane/Ceramik Łubiana

W dniach 14-16 września br. dzieci z Ceramika Łubiana przebywały na obozie sportowo -rekreacyjnym, który odbył się we Wdzydzach Kiszewskich.Podczas obozu zapewniono dzieciom atrakcyjny program sportowo - rekreacyjny oraz poznawczy, który w znaczący sposób wspierał rozwój fizyczny i intelektualny dzieci, a także dawał możliwość podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich.

Dużą atrakcją dla uczestników obozu był rejs statkiem po jeziorze Wdzydze zwanym przez tutejszych mieszkańców "kaszubskim morzem". Jedną z atrakcji obozu była wycieczka na prawie 36 m. wieżę widokową, z której dzieci podziwiały piękno kaszubskiej krainy i jezior Wdzydzkich.

Podsumowaniem obozu był mini turniej piłkarski dla wszystkich dzieci.

nadesłane/Ceramik Łubiana

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.