Najlepsi uczniowie ze stypendiami Wójta Gminy Nowa Karczma

niedziela, 23 września 2018 r., 11:57
fot. AL

Są utalentowani, pracowici i bardzo zdolni. Aż 37 młodych mieszkańców gminy Nowa Karczma odebrało w sobotę stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Wręczenie stypendiów odbyło się podczas uroczystości otwarcia stermomodernizowanej szkoły w Nowej Karczmie.

Uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z gminy Nowa Karczma odebrali z rąk wójta Andrzeja Pollaka nagrody za wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia sportowe. Ich celem jest promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów mieszkających na terenie gminy.

- Serdecznie gratuluję osiągniętych wyników w nauce. Wysokie oceny świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również dużej dojrzałości i odpowiedzialności. Mam nadzieję, że otrzymane stypendia zmotywują was do dalszego rozwoju oraz doskonalenia wiedzy i umiejętności, stanie się impulsem do jeszcze większej pracy oraz umożliwi dążenie do realizacji własnych marzeń i aspiracji. Niech nauka będzie dla was nie tylko formą spełnienia ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel - mówił wójt gminy Nowa Karczma, Andrzej Pollak.

Wręczenie stypendiów odbyło się podcza uroczystości oficjalnego otwarcia stermomodernizowanego budynku szkoły w Nowej Karczmie oraz urzędu gminy.

Lista stypendystów:

Szkoła Podstawowa w Przywidzu:
Kinga Jagodziewska
Łukasz Rejniak

Szkoła Podstawowa w Szatarpach:
Weronika Barzowska

Zespół Szkół w Grabowie Kościerskim:
Michalina Kuchlin
Natalia Gruchała

Szkoła Podstawowa w Lubaniu:
Sara Barkowska
Martyna Barsowska
Agnieszka Hoeft
Julia Konkol
Szymon Krefta
Agata Miłosz
Damian Owsianik
Wiktoria Paliwoda
Magdalena Troka

Szkoła Podstawowa w Nowej Karczmie:
Dawid Adamczyk
Filip Adamczyk
Amelia Blok
Konrad Bronk
Paweł Burczyk
Liliana Jelińska
Wiktoria Kuchlin
Amelia Lubecka
Roksana Mosińska
Marta Murglin
Roksana Paliwoda
Katarzyna Pałkowska
Michalina Piaskowska
Kinga Smentoch
Amelia Wróbel
Amelie Żołądek
Emelie Żołądek
Maja Peek
Michał Barton
Kacper Kulaszewski
Martyna Nawrot
Paulina Trzebiatowska
Jan Żurawski

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.