Rekordowa Jesienna Giełda Mam w Kartuzach

sobota, 22 września 2018 r., 09:38
fot. MD-Z

W sobotni poranek w Kartuzach rozpoczęła się kolejna edycja Giełdy Mam. W gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 zebrała się rekordowa liczba sprzedających i kupujących. Sala gimnastyczna Jedynki wypełniła się ubrankami, zabawkami, książkami i akcesoriami dziecięcymi.

Sobotnia edycja giełdy mam przyciągnęła rekordową liczbę sprzedających. Łącznie przygotowano 105 stoisk - nigdy w historii giełdy nie było ich aż tylu. Stanowiska wypełniły ubranka zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w różnym wieku. Podczas tej edycji wybór był ogromny. Stoiska uginały się pod ciężarem ciuszków, zabawek i akcesoriów.

Dochód z opłat za stoiska został w całości przeznaczony na cele Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Kolejna edycja giełdy odbędzie się 1 grudnia. Zapisy na nią ruszą dokładnie na dwa tygodnie przed imprezą. Szczegóły opublikujemy tradycyjnie na łamach naszego portalu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.