Stara Kiszewa. Motorowerem pod ciężarówkę - ranny 76-latek

czwartek, 20 września 2018 r., 15:36
fot. archiwum

Z urazem kręgosłupa 76-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wjechał skuterem wprost pod naczepę samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło w czwartkowe przedpołudnie w Starej Kiszewie.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej w miejscowości Stara Kiszewa dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w czwartek około godziny 10.40.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorowerem 76-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie upewnił się co do bezpiecznego włączenie się do ruchu, wskutek czego wjechał pod naczepę samochodu ciężarowego, którym kierował 35-letni mężczyzna - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 76-latek z urazem kręgosłupa został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.