Puc. VW Golfa rozbił na drzewie - 24-latek w szpitalu

środa, 19 września 2018 r., 10:11
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

We wtorkowe przedpołudnie służby interweniowały w miejscowości Puc, gdzie kierujący golfem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 24-letni kierujący samochodem został przetransportowany do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 9.20.

- Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 24-letni mieszkaniec naszego powiatu kierujący vw golf najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący z obrażeniami trafili do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 24-latek kierujący był trzeźwy - dodaje.

Kościerscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.