Odmień swoje wnętrze z Ika-Kolor - Salonem Aranżacji i Dekoracji w Kościerzynie

środa, 19 września 2018 r., 10:00
fot. nadesłane

Urządzając wnętrza dużą wagę przywiązujemy przede wszystkim do kolorów ścian, jakości podłogi i wyposażenia. Warto jednak pamiętać, że równie ważne są drzwi, które odpowiednio dobrane, nadają wnętrzu styl i charakter. Ogromny wybór zarówno drzwi, jak i podłóg drewnianych, paneli podłogowych, szeroką gamę sztukaterii, stylowe wykładziny i tapety - w przystępnych cenach, oferuje Salon Sprzedaży Ika-Kolor w Kościerzynie.

Drzwi to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wnętrz. Tworzą funkcjonalny podział naszego mieszkania. Dodatkowo coraz częściej pełnią rolę ozdobną. To na nich skupia się nasz wzrok i decydują o odbiorze estetycznym wnętrza. Dlatego wybór drzwi warto dobrze przemyśleć. Na pomoc przychodzą specjaliści i szeroka gama produktów wielu renomowanych firm, w Salonie Sprzedaży Ika-Kolor w Kościerzynie.

Salon oferuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne renomowanych i znanych producentów takich jak Porta, Door-pol, Dre, Pol-skone, Everhous i innych. Stale podnoszone kwalifikacje pracowników, pozwalają na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru, jak i montażu drzwi.

Salon zapewnia kompleksową obsługę od doradztwa, przez transport, demontaż i montaż nowych drzwi. W doborze odpowiedniego materiału pomogą specjaliści z Ika-Kolor, którzy służą radą i fachowym wsparciem przy wyborze najlepszych dla danego klienta produktów, uwzględniając przy tym indywidualne rabaty.

Istnieje możliwość zakupu drzwi wraz z montażem w stawce 8% VAT przez profesjonalne ekipy monterskie.

Pełna oferta dostępna na stronie ika-kolor.com.pl.

W Ika-Kolor znajdziesz też szeroki wybór nowoczesnych i stylowych wykładzin i tapet, jak i całą gamę sztukaterii, która będzie idealnym dopełnieniem aranżacji Twojego mieszkania. Asortyment sklepu regularnie poszerzany jest o kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w dekoracji wnętrz.

Salon Sprzedaży Ika-Kolor
ul. Dworcowa 10
83-400 Kościerzyna

Ika-Kolor Gdańsk
Al. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk

ika-kolor@ika-kolor.com.pl
www.ika-kolor.com.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.