Policjanci poszukują właściciela odzyskanego mienia

poniedziałek, 17 września 2018 r., 13:17
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kościerscy policjanci poszukują właściciele odzyskanego mienia. Jeśli padłeś ofiarą złodzieja i skradziono ci ci sprzęt, zgłoś się na Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, 13 lipca br w Kościerzynie w rejonie ulicy Moniuszki funkcjonariusze natrafili na drabinę z przewodami elektrycznymi. Sprzęt ten najprawdopodobniej pochodzi z kradzieży.

Jeśli padłeś ofiarą złodzieja i skradziono ci drabinę wraz z przewodami elektrycznymi, zgłoś się na Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.