Kościerzyna. Pożar kamienicy przy ulicy Kartuskiej

sobota, 15 września 2018 r., 18:27
fot. nadesłane

Osiem zastępów strażaków walczyło z pożarem kamienicy w Kościerzynie. Ogniem objęta była konstrukcja dachu obiektu, który już kilka lat wcześniej uległ spaleniu. Działania na miejscu zdarzenia zmierzają ku końcowi.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kościerzynie otrzymał tuż przed godziną 17. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że ogniem objęta jest konstrukcja dachowa kamienicy na skrzyżowaniu ulic Kartuskiej i Wybickiego w Kościerzynie. Zagrożenie szybko udało się opanować, a tym samym ograniczyć straty.

W działaniach wzięło udział łącznie osiem zastępów, w tym trzy z JRG Kościerzyna oraz OSP Wielki Klincz, OSP Łubiana, OSP Skorzewo i OSP Kłobuczyno.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.