Korne. VW Polo zderzył się ze Scanią

piątek, 14 września 2018 r., 20:02
fot. AL

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Kornem. VW Polo wymusił tam pierwszeństwo na Scanii.

Do zdarzenia doszło po godzinie 18. na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 20 z drogą wojewódzką. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący VW Polo jadąc od Chojnic chcąc dokonać skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącej od Kościerzyny w kierunku Chojnic ciężarowej Scanii.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dwie osoby podróżujące VW Polo.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Korne, OSP Łubiana, JRG Kościerzyna oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.