Policjanci przeprowadzili zajęcia z klasami o profilu policyjnym

sobota, 15 września 2018 r., 09:53
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W środę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odwiedzili uczniów klas o profilu policyjnym ze szkoły ponadgimnazjalnej z Malborka przebywającej z Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. Policjanci opowiadali im o swojej pracy, pokazali samochody i wyszkolenie psa służbowego.

W środę policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odwiedzili uczniów klas o profilu policyjnym ze szkoły ponadgimnazjalnej z Malborka, którzy przebywają na biwaku szkoleniowym w PCM Garczyn. Kilkanaście osób, z których być może część zasili szeregi Policji, obejrzało radiowozy policyjne i obserwowało wyszkolenie psa służbowego. Policjanci opowiadali młodzieży o swojej pracy.

Wszyscy uczniowie tej klasy wiążą swoją przyszłość z pracą w Policji. Choć przed nimi jeszcze długa droga to z pewnością część z nich spotkamy jeszcze w przyszłości w policyjnym patrolu.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.