Poszukiwania 53-letniego mieszkańca Gowidlina zakończone

czwartek, 13 września 2018 r., 15:13
fot. archiwum

Kartuscy policjanci poszukują 53-letniego mężczyznę z Gowidlina. Mężczyzna kilka dni temu wyszedł ze Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach, ze relacji bliskich wynika, że 53-letni mieszkaniec Gowidlina w miniony poniedziałek, 10 września ok. godz. 08:10 wyszedł ze szpitala w Kościerzynie i do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma 165 cm wzrostu, waży ok. 70 kg, włosy krótkie siwe. W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w koszulę z długim rękawem różnokolorową, spodnie materiałowe koloru zielonego, klapki skórzane koloru brązowego.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach pod nr. tel. 58 685 22 22.

Aktualizacja - piątek, godz. 8.20

Jak informuje st. sierż. Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, mężczyzna został odnaleziony.

Zaginionego odnaleźli kościerscy strażnicy miejscy.

- W czwartek o godz. ok. 16.25 podczas patrolu ścieżki leśnej między ul. Piechowskiego a ul. Norwida w Kościerzynie funkcjonariusze Straży Miejskiej w Kościerzynie zauważyli leżącego w lesie mężczyznę. Nie udało nawiązać się z nim kontaktu. Mężczyzna był wychłodzony, oddychał. Wezwano Pogotowie Ratunkowe, które zabrało mężczyznę do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. Powiadomiono też dyżurnego KPP w Kościerzynie - informuje Piotr Bruski, zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Kościerzynie.

oprac. AL
info. KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.