Grand Prix Skata Sportowego w Liniewie

czwartek, 13 września 2018 r., 08:24
fot. nadesłane

W niedzielę, 9 września odbył się siódmy turniej Grand Prix Skata Sportowego Okręgu Pomorsko-Kaszubskiego. Do Liniewa przyjechało 45 graczy z całego okręgu. Zawody odbyły się w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.

Drużyna składała się z czterech graczy plus gracz rezerwowy. Rozegrano dwie serie po 48 rozdań. Zwycięska drużyna grała w składzie: Baran Adam, Styn Marek, Muża Jan i Gafka Andrzej. Drużyna miejscowego GOKSiRU zajęła ósme miejsce w turnieju i grała w składzie: Gostomski Zenon, Wirkus Józef, Narloch Stanisław, Jędrzejczak Jerzy i Knitter Benedykt.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Kierownikiem zawodów oraz ich organizatorem był Stanisław Narloch. Grającymi sędziami byli koledzy: Marcin Żywicki z Dziemian, Kazimierz Bekisz z Lipusza i Andrzej Pawlicki z Redy.

Kolejny turniej z Cyklu Grand Prix odbędą się 30 września w Lipuszu i 4 Listopada w Świekatowie o godzinie 10.

Wyniki - klasyfikacja indywidualna:
1. miejsce - Baran Adam - MOKSiR Puck
2. miejsce - Gafka Andrzej - MOKSiR Puck
3. miejsce - Radtke Piotr - MOKSiR Puck
4. miejsce - Żywicki Jan - S.K. FAMILY Dziemiany
5. miejsce - Mikołajczyk Michał - S.K. FAMILY Dziemiany
6. miejsce - Moch Franciszek - FALA Świekatowo
7. miejsce - Lica Jan - LIBOR Reda
8. miejsce - Myszewski Henryk - MOKSiR Puck
9. miejsce - Knitter Benedykt - GOKSiR Liniewo
10. miejsce - Paszylk Marian - MOKSiR Puck

Wyniki - klasyfikacja drużynowa:
1. miejsce - MOKSiR Puck II
2. miejsce - S.K.FAMILY Dziemiany II
3. miejsce - MOKSiR Puck III

nadesłane/Stanisław Narloch

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.