Stare Polaszki. Motorowerem pod dostawcze renault - nastolatek w ciężkim stanie

środa, 12 września 2018 r., 14:19
fot. archiwum

W stanie nieprzytomnym śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku został przetransportowany 16-latek, który jadąc motorowerem wjechał wprost pod dostawcze renault. Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie w Starych Polaszkach. Na miejscu wciąż trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 13.15.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 16-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, wskutek czego wjechał wprost pod dostawcze renault. Nastolatek w stanie ciężkim, nieprzytomny, został przetransportowany do szpitala w Gdańsku śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Na miejscu wciąż trwają czynności wyjaśniające szczegółowe okoliczności i przyczynę wypadku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.