Niebawem "Kościerzyna za pół ceny" - zgłoś swój akces

wtorek, 11 września 2018 r., 09:47
fot. nadesłane/UM Kościerzyna

W pierwszy weekend października mieszkańcy i turyści po raz kolejny będą mogli skorzystać z ofert podmiotów różnej branży w promocyjnych cenach. Kościerzyna przystępuję bowiem do kolejnej akcji "Miasto za pół ceny". Podmioty, które chciałyby wziąć udział w akcji, zobowiązane są do zgłoszenie swojego akcesu do 1 października.

Akcja "Kościerzyna za pół ceny" z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Za nami już edycja wiosenna. Obecnie trwają przygotowania do jesiennej akcji, która w tym roku odbędzie się w weekend 6-7 października.

- Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny tj.: hotele, restauracje, kawiarnie, pizzerie, instytucje kulturalne i sportowe, które poprzez udział w akcji zamierzają przybliżyć naszym mieszkańcom i turystom swoje oferty i placówki - zachęca kościerski magistrat.

- Ze swojej strony deklarujemy wsparcie promocyjne akcji obejmujące m.in. plakaty, strony internetowe, facebook, aplikację mobilną, kampanię radiową oraz oznakowanie podmiotów jednoznacznie je identyfikujących jako uczestników. Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji naszych firm. Zachęcamy więc wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny do włączenia się w tą ogólnopolską akcję. Nadmieniamy, iż oferty nie muszą obejmować całego asortymentu - dodaje.

Podmioty, którzy zechcą przyłączyć się do kościerskiej części akcji "Miasto za pół ceny", do 1 października zobowiązane są wysłać swoje zgłoszenie wraz z propozycją oferty na adres: k.reclaw@koscierzyna.gda.pl. Zgłoszenia można także dostarczyć osobiście do Wydziału Rozwoju i Promocji lub odesłać pocztą na adres Urzędu Miasta z dopiskiem: "Miasto za pół ceny".

Dodatkowych informacji udziela: Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub 58 680 23 02.

AL
info. UM Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.