Kościerzyna. Masz 16-22 lat? Weź udział w szkoleniu liderów!

poniedziałek, 10 września 2018 r., 14:40
fot. internet/facebook/szkolenie dla liderów młodzieżowych

Chcesz porozmawiać o problemach młodzieży, porozmawiać o plusach ekonomii społeczne i o tym, dlaczego warto być aktywnym? Młodzieżowa Rada Województwa Pomorskiego i Stowarzyszenie Morena zapraszają na liderów młodzieżowych na szkolenie, które odbędzie się we wtorek w Kościerzynie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Podczas szkolenia poruszone zostaną takie kwestie, jak: kontrakt grupowy, integracja, ekonomia społeczna, rozpoznawania i rozwiązywanie problemów społecznych, europejskie i krajowe źródła finansowania projektów, czy możliwości współpracy z organizacjami pozarządowymi.

W trakcie warsztatu przewidziane są przerwy kawowe i lunch. Zajęcia prowadzone są metodami pozaformalnymi z wykorzystaniem narzędzi online. Szkolenie jest skierowane do młodzieży w wieku 16-22 lat. Osoby niepełnoletnie będą proszone o zgody rodziców na uczestnictwo w projekcie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak by wziąć w nim udział trzeba się zarejestrować za pośrednictwem formularza online.

Szkolenie odbędzie się we wtorek, 11 września w godzinach od 9 do 15 w Urzędzie Miasta w Kościerzynie.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu "Pomorski system przedsiębiorczości społecznej: koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie pomorskim na lata 2015-2018" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.