Pomaganie przez rowerowanie - Bike'owy maraton dla Burych Misiów

poniedziałek, 10 września 2018 r., 09:30
fot. AL

Na dystansie olimpijskim, mistrzowskim lub sportowym zmierzyli się uczestnicy tegorocznego Bike'owego Maratonu MTB, którego startem i metą była Osada Burego Misia. W tym niezwykłym maratonie, który łączy pasję do roweru z miłością i wsparciem do drugiego człowieka, wystartowało łącznie kilkaset osób.

Za nami druga edycja charytatywnego Bike'owego Maratonu. W niedzielne popołudnie w Osadzie Burego Misia pojawili się więc miłośnicy rowerowych wypraw, jak i ludzie dobrych serc. Całość środków finansowych pozyskanych z opłat startowych trafi bowiem na rzecz Fundacji Wspólnoty Burego Misia im. Bogdana Jańskiego. Bike’owy

- Pragniemy, aby wrześniowy Maraton na stałe wpisał się w kalendarz naszego cyklu - będąc jego niezmiennym punktem, a co za tym idzie regularnym, pewnym wsparciem finansowym dla mieszkańców Osady Burego Misia - podkreśla team Bike'owe Wyprawy.

Uczestnicy zmierzyli się na trzech dystansach: olimpijskim, mistrzowskim i sportowym. Nie zabrakło również wyścigów dla najmłodszych kolarzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.